مشاوره و سفارش

پارچه ملحفه ای

پارچه ملحفه ای یا به اصطلاح ملافه (به انگلیسی bed sheet) از منسوجات خانگی به شمار می رود و می توان به جرات گفت که جزو ١٠ پارچه پرفروش بازار است. بازار عمده پارچه و مغازه های پارچه فروشی، همگی به خوبی می دانند که خرید و فروش انواع پارچه های ملافه ای ایرانی و خارجی با طرح و مدل های جدید در قیمت های گوناگون بسیار پررونق است. به همین علت با توجه به حجم بالای مبادلات مالی در مورد این پارچه، سرمایه گذاری خوبی روی آن از سمت کارخانجات نساجی و فروشنده ها انجام می شود.

انواع پارچه های ملحفه ای

چه های ملحفه ای از نظر طرح و مدل می توانند ساده و در رنگ های گوناگون باشند و یا طرح های مختلفی با رنگبندی های متنوعی روی ملحفه چاپ شود.

شناخت جنس های مختلف انواع پارچه ملحفه، اطلاع از کیفیت برندهای مختلف ملافه ایرانی و خارجی، شناسایی سایت های قیمت گذاری پارچه های ملحفه و فروشگاه های اینترنتی و اطلاع از محل مراکز اصلی بازار بورس فروش عمده پارچه ملحفه، همگی راهی برای داشتن یک خرید با قیمت ارزان و مناسب است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه ملحفه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

fbagheri8839@gmail.com

درباره ما :

مجموعه دیبا در زمینه فروش انواع پارچه ملحفه ای با کیفیت و بادوام در انواع رنگ ها و طرح های زیبا با ثابت ماندن رنگ و چاپ پارچه و توزیع و فروش در همه ی نقاط ایران به تمام سازمان ها، هتل ها، رستوران و بیمارستان فعالیت دارد.این مجموعه سعی دارد با دادن آگاهی های لازم و کافی در خرید پارجه خوب به مشتریان و ارائه بروز لیست قیمت پارچه ملحفه ای بهترین خدمات را ارائه نماید.

مدیر مجموعه دیبا

باغفلکی
تلفن:
09197374689

Call Now Buttonتماس بگیرید